Przejdź do treści

14. Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Animal Physiology 2018

14. Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Animal Physiology 2018

W dniach 13-15 czerwca 2018 r. w Krakowie odbyła się 14 Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Animal Physiology. Uczestnicy Konferencji prezentowali wyniki swoich badań dotyczących fizjologii zwierząt, fizjologii żywienia człowieka oraz fizjologii na poziomie komórkowym i molekularnym. Otwarcie Konferencji oraz pierwsza sesja odbyły się w sali obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego, a pozostałe w Pałacu Krzysztofory przy Rynku Głównym.

Wiadomo, że nie samą Nauką człowiek żyje, więc w restauracji Hawełka oprócz obfitych i smacznych posiłków zorganizowano wykwintny i bardzo udany bankiet, uczestnicy którego biesiadowali do samego rana. Nie obyło się też bez zwiedzania Krakowa. Chętni mogli zobaczyć „Podziemia Rynku w Krakowie” lub przespacerować się na Wawel.

14 Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Animal Physiology z pewnością spełniła swoje zadanie. Możliwość podzielenia się swoimi osiągnięciami jest niewątpliwie dodatkowym impulsem do dalszej owocnej pracy, a zapoznanie się z wynikami prac innych – może stać inspiracją do nowych poszukiwań. W Konferencji uczestniczyło 85 osób z 6 państw.

Wszystkim uczestnikom za zainteresowanie Konferencją serdecznie dziękujemy!!!