Zdalna letnia sesja egzaminacyjna rok akademicki 2019/2020

Szanowni Studenci Instytutu Biologii,
zgodnie z zarządzeniem JM Rektora prof. dr hab. Kazimierza Karolczaka zajęcia dydaktyczne oraz sesja egzaminacyjna w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego 2019/2020 będą odbywały się z wykorzystaniem technologii informatycznych. To zupełnie nowe warunki zarówno dla pracowników, jak i dla  Was studentów. Wierzymy jednak, że uda się nam wspólnie z sukcesem wdrożyć do zdalnego trybu pracy.
Przypominamy, że kontakt z wszystkimi pracownikami Instytutu możliwy jest poprzez e-mail w domenie UP, fora w kursach na platformie e-learningowej UP oraz przez aplikację Teams.
Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie www Instytutu Biologii oraz Uniwersytetu Pedagogicznego, jak również stały kontakt z opiekunami roczników. Prosimy także pamiętać o zdrowiu własnym i najbliższych – to właśnie w trosce o to, zapadła wspomniana wcześniej decyzja.
Dyrekcja Instytutu Biologii