Planowana wstępna organizacja semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Państwo,

W semestrze zimowym, w roku akademickim 2020/2021, zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w Instytucie Biologii będą prowadzone zarówno w formie tradycyjnej (stacjonarnej), jak i zdalnej zgodnie z zarządzeniem Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Pedagogicznego.

Przy ustalaniu harmonogramu zajęć planujemy, aby na studiach stacjonarnych jeden lub dwa dni były przeznaczone na nauczanie zdalne pozostałe na stacjonarne, natomiast na studiach niestacjonarnych obligatoryjnie piątek będzie przeznaczony na nauczanie zdalne. Terminarz inauguracji roku akademickiego dla studentów pierwszych roczników jak i rozpoczęcia zajęć dla pozostałych roczników będzie podany w najbliższym czasie, podobnie jak i harmonogram zajęć.

W zależności od sytuacji epidemicznej w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 zasady organizacji zajęć dydaktycznych mogą ulec zmianie.

Dyrekcja Instytutu Biologii