Studia niestacjonarne – kształcenie w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021

image description

Szanowni Studenci,

Kształcenie w semestrze letnim na kierunkach prowadzonych przez Instytut Biologii będzie prowadzone w formie hybrydowej (cześć zajęć stacjonarnych, część zdalnych), z zachowaniem rygorów sanitarnych. Wykłady (niezależnie od wielkości grupy) odbywają się wyłącznie w formie zdalnej. Przypominamy, iż zgodnie z Decyzją Nr R/D.0201-26/2020 Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego z dnia 15 października 2020 roku został wprowadzony Poziom 2 bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, który obowiązuje do chwili obecnej. Zasady działalności Uniwersytetu Pedagogicznego na poszczególnych poziomach bezpieczeństwa są zawarte w załączniku do zarządzenia Rektora nr R/Z.0201-88/2020. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej Dyrekcja Instytutu Biologii podejmie adekwatne działania i kroki. Dołożymy wszelkich starań, aby zajęcia stacjonarne były realizowane jedynie w czasie części zjazdów w zwartych blokach czasowych w sobotę i niedzielę (w piątek zajęcia będą się odbywały jedynie w formie zdalnej).

Życzymy owocnej zimowej sesji egzaminacyjnej i zdrowia

Dyrekcja Instytutu Biologii