Fakultatywny obowiązek odbycia szkolenia z praw i obowiązków studenta

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

naszym podstawowym prawem jest możliwość przeszkolenia w zakresie praw i obowiązków studenta. Wskazane jest, aby każdy z nas chociaż raz uczestniczył w takim szkoleniu, najlepiej na początku swojej uczelnianej drogi.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w szkoleniu prowadzonym przez Eksperta Praw Studenta. Co ważne, dzięki uczestnictwu w szkoleniu uzyskacie szczegółowe informacje nie tylko  w zakresie praw i obowiązków studenta, ale także funkcjonowania Uniwersytetu, uczelnianego savoire-vivre, wyborów samorządowych czy świadczeń studenckich.

Z myślą o Was, studiujących zarówno stacjonarnie, jak i niestacjonarnie, ustaliliśmy następujące terminy szkoleń:

• 26 października, wtorek, godz. 15.00;
  • 26 października, wtorek, godz. 18.00;
  • 27 października, środa, godz. 15.00;
  • 3 listopada, środa, godz. 15.00;
  • 3 listopada, środa, godz. 18.00;
  • 6 listopada, sobota, godz. 15.00;
  • 6 listopada, sobota, godz. 18.00.

Prosimy o wybór terminu i zapisanie się na szkolenie poprzez formularz:

Wszystkie ww. szkolenia odbędą się w Auli A1 w Nowym Budynku UP przy ul. Podchorążych 2, wejście od ul. A. Chmiela.

Do zobaczenia!

Zarząd Samorządu Studentów UP