Przejdź do treści

Przedstawiciele studentów i doktorantów w Radzie Instytutu Biologii

Maciej Łasocha III rok bioinformatyka – IRSS – Przewodniczący

e-mail: maciej.lasocha1@student.up.krakow.pl

– lic. Paulina Likus I rok studiów mgr. biologia – IRSS

e-mail: paulina.likus@student.up.krakow.pl

– Wojciech Piętoń III rok bioinformatyka – IRSS

e-mail: wojciech.pieton@student.up.krakow.pl

– lic. Danuta Kadłub I rok studiów mgr. biologia

e-mail: danuta.kadlub@student.up.krakow.pl

– lic. Justyna Mikołajczyk I rok studiów mgr. biologia

e-mail: justyna.mikolajczyk1@student.up.krakow.pl

– lic. Aleksandra Karska I rok studiów mgr. dziennikarstwo przyrodnicze

e-mail: aleksandra.karska@student.up.krakow.pl

– Karolina Chmura II rok biologii

e-mail: karolina.chmura2@student.up.krakow.pl

– Julia Jurecka III rok ochrona środowiska

e-mail: julia.jurecka@student.up.krakow.pl

– Anna Zawalska I rok bioinformatyka

e-mail: anna.zawalska@student.up.krakow.pl

– Aleksandra Binkiewicz psychologia i biologia zwierząt I rok

e-mail: aleksandra.binkiewicz@student.up.krakow.pl